One Chipotle bowl could be two of my meals, just to be fair. That's $12 there. Add a cheeseburger or nuggets on a cheap menu and we are talking about $20 per day. 20 * 30 = $600, so still a lot.
kinther
joined 2 years ago
272
In a first, Google has released data on how much energy an AI prompt uses
(www.technologyreview.com)
makes louder sports sounds